Üyeliğinize özel ilk alışverişinizde kullanılmak üzere 25 tl ek indiriminizi sepetinizi onaylamadan önce hediye ceki kutucuk yerine calvis yazarak kolayca tanımlayabilirsiniz.Sepetim sayfasında hediye ceki kutucuk yanında bulunann kullan butonunu onaylamanız yeterli. 300 tl alışveriş tutarına kadar olan tüm alışverişlerinizde gecerlidir. .Ayrıca sepetiniz tutarı 300 tl tutarı aştığı takdirde sepetinizin alışveriş tutarı üzerinden kademeli yüzdesel indirim uygulanacaktır.Alışverişinizin tutarına özel %9ile %13 oranında otomatik olarak sistem tarafından yansıtılır.Hediye çeki ve % de indirim aynı anda kullanılmasına sistem musade etmemektedir.Tüm ürünlerimiz ve alışverişleriniz satış tutarı ne olursa olsun kargo bedeli ücretsizdir. Üyeliğinize özel ilk alışverişinizde kullanılmak üzere 25 tl ek indiriminizi sepetinizi onaylamadan önce hediye ceki kutucuk yerine calvis yazarak kolayca tanımlayabilirsiniz.Sepetim sayfasında hediye ceki kutucuk yanında bulunann kullan butonunu onaylamanız yeterli. 300 tl alışveriş tutarına kadar olan tüm alışverişlerinizde gecerlidir. .Ayrıca sepetiniz tutarı 300 tl tutarı aştığı takdirde sepetinizin alışveriş tutarı üzerinden kademeli yüzdesel indirim uygulanacaktır.Alışverişinizin tutarına özel %9ile %13 oranında otomatik olarak sistem tarafından yansıtılır.Hediye çeki ve % de indirim aynı anda kullanılmasına sistem musade etmemektedir.Tüm ürünlerimiz ve alışverişleriniz satış tutarı ne olursa olsun kargo bedeli ücretsizdir. Üyeliğinize özel ilk alışverişinizde kullanılmak üzere 25 tl ek indiriminizi sepetinizi onaylamadan önce hediye ceki kutucuk yerine calvis yazarak kolayca tanımlayabilirsiniz.Sepetim sayfasında hediye ceki kutucuk yanında bulunann kullan butonunu onaylamanız yeterli. 300 tl alışveriş tutarına kadar olan tüm alışverişlerinizde gecerlidir. .Ayrıca sepetiniz tutarı 300 tl tutarı aştığı takdirde sepetinizin alışveriş tutarı üzerinden kademeli yüzdesel indirim uygulanacaktır.Alışverişinizin tutarına özel %9ile %13 oranında otomatik olarak sistem tarafından yansıtılır.Hediye çeki ve % de indirim aynı anda kullanılmasına sistem musade etmemektedir.Tüm ürünlerimiz ve alışverişleriniz satış tutarı ne olursa olsun kargo bedeli ücretsizdir. Üyeliğinize özel ilk alışverişinizde kullanılmak üzere 25 tl ek indiriminizi sepetinizi onaylamadan önce hediye ceki kutucuk yerine calvis yazarak kolayca tanımlayabilirsiniz.Sepetim sayfasında hediye ceki kutucuk yanında bulunann kullan butonunu onaylamanız yeterli. 300 tl alışveriş tutarına kadar olan tüm alışverişlerinizde gecerlidir. .Ayrıca sepetiniz tutarı 300 tl tutarı aştığı takdirde sepetinizin alışveriş tutarı üzerinden kademeli yüzdesel indirim uygulanacaktır.Alışverişinizin tutarına özel %9ile %13 oranında otomatik olarak sistem tarafından yansıtılır.Hediye çeki ve % de indirim aynı anda kullanılmasına sistem musade etmemektedir.Tüm ürünlerimiz ve alışverişleriniz satış tutarı ne olursa olsun kargo bedeli ücretsizdir.
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Kadınlar için mükemmel Casual giyim stil ipucları

Casual giyim, tarzı her gün seçilebilir en önemli  kişilik belirten stillerden biridir!  Casual (Günlük) giyim tarzı ile her zaman güzel ve şık görünmek için, temel ipuçlarını ve püf noktaları bilmek gerekir. Casual tarz hakkında en temel moda ipucu ise rahat ve şık görünüm. Bunun için kıyafet seçimlerinizde güzel bir denge unsuru olmalıdır. Bugün sizlere kadınlar için yararlı Casual giyim tarzı hakkında sokak modasına uygun mükemmel ipuçları hazırladık.
 

 

CASUAL GIYIM TARZININ KARAKTERISTIK ÖZELLIKLERI

Günlük giyim tarzının karakteristik özellikleri hakkında, cesur ve benzersiz renk tonları ve kombinasyonları,  tasarım detaylarına ilişkin biraz zahmetsiz detaylar ve çeşitli stilleri harmanlama gibi hususları işaret edebiliriz. Uzun lafın kısası, her kişi  rahat casual tarzını her gün için ideal vurgulu ve karizmatik görünüm  olması için gereken tüm rahat parçalar ile  yapılır. Bu tarzı hakkında ayrıca güzel bir ayrıntı ok para gerektirmez olduğu ve hatta eski kıyafetleri yenileyerek annene veya büyükanne giysilerini kullanmanıza olanak sağlar! 

Casual tarz da kesinlikle dışlanan iş görünümü veya diğer resmi kıyafetler yoktur.Her şey açığız. Casual tarzı her kadın için uygundur. Bu tarzın bir örneği; ilginç bir üst,  minimalist bir şort, yaratıcı çanta ve hafif bir eşarp olabilir.
Bu tarzı bizim favori denim parçalar olmadan hayal etmek neredeyse imkansız. Nedeni ise denim pratik ve rahat olmasıdır. Örneğin, kısa bir tunik ve maxi bir etek ile deri ceket... Tabii bu tarzda kesinlikle boncuklar,değerli taşlar, yada dağınık görünüm gibi ayrıntıları taşımamasıdır. Romantik parçaları hafif bir bluz ve skinny jean ile kombinler yapabilirsiniz. 

Rahat casual bir görünüm için başka bir örnek, topuklar üzerinde şımarık sıkı oturan bir elbise veya düz bir ayakkabı seçenekleri ile  basit bir gri ceket kombinasyonu. Yoksa, kısa bir ceket ile bluz ve dar bir etek birleştirebilirsiniz, altına stiletto ya da sadece yüksek topuklu bir ayakkabı ile bir deri ceket giyebilirsiniz. Çok katlı ve karmaşık kıyafet topluluklarında ideal rahat bir kombinasyon oluşturmak çok daha kolaydır.

Casual Stil: Ayakkabı ve Aksesuarları

Rahat tarz ile uyumlu olabilecek temel aksesuarlar hakkında konuşmak gerekirse, yine konfor ve uygunluğu odaklanmalıdır. Böylece bazı sportif ve cesur converse ayakkabı ya da hafif sandaletleri, mokasenleri,  veya parlak babetler seçebilirsiniz. Eğer topuklu olmadan hayat düşünemiyorum diyen kadınlardansanız  hala rahat seçenekleri düşünebilirsiniz. 

Casual giyim tarzı için uygun aksesuarlara, gelince biz genel tarzı oluşturulması için önemli ayrıntıları ve doğru kullanım yolları gibi örnekler verebiliriz. Örneğin, bazı sıradışı şekiller veya tonlarda çekici ayakkabılar, deri ya da metal bilezik, büyük yüzük , yaratıcı bir çanta kullanabilirsiniz vb rahat aksesuarların temel ilkeleri parlaklık.  Kombinasyonlarda orta derecede kışkırtıcı parçaları uyumlu kot ve elbise modelleri ile kullanabilirsiniz.

CASUAL STYLE TEMEL TARIFI


1. İş-Casual Bu geleneksel klasik kıyafetler ile uyumlu rahat kıyafetlerin birlikte kullanılarak elde edilen güzel bir tarzdır. 2. Akıllı-Casual Aynı zamanda zarif ve günlük stil ayrıntılarını birleştirerek, iş kombini için kullanılabilecek bir tarz akıllı-casual. Giorgio Armani iş güzelliğinin rahat ve büyük kolaylıklar eklemek için yollarını gösterilmiş, ve bu tarzın kurucusu olduğuna inanılmaktadır. Bu tarz diğer karakteristik özellikleri kollarında manşetli üstler ve tulum, küpe gibi tamamlayıcı çeşitli aksesuarları da kullanabilirsiniz .Ayrıca rahat kazaklar, gömlek üstünde kazaklar gibi cesur renkler seçerek kombinler yapabilirsiniz.  


3. Casual-Sokak Kendi stiliniz için mükemmel rahat tarzlardan biride oldukça popüler olan günlük sokak tarzı.Burada kesinlikle hiçbir sınırlama yoktur, sınırlayıcı hisler yerine kendini ifade yollarında serbest seçimler vardır. En önemli şey zahmetsiz güzel görünüm için rahat ve özgür kişiliğinizi ifade eden parçalarınızı birlikte harmanlamak.  4. Sportif Casual Bu tarzın genel özelliği günlük sokak tarzına yakın, ancak denim giysiler, özellikle kot pantolon ve gömlek gibi parçaların varlığı, önemli ölçüde casual sokak tarzına göre farklılık oluşturur. Hacimli yelekler, spor ayakkabı, converse ayakkabı, triko ve şapkalar buraya dahil edilebilecek temel eğilimler arasındadır. 

5. Şık Casual Bu tarz zahmetsiz şık ve rahat görünüm ile karakterizedir. Bu tarz yaratılması için, görkemli ve lüks kumaşlar ile sade ve minimalist parçaları birleştirmeniz gerekir. 

                                                                                                                                                    
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...